Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

Z ŻYCIA PSD


Niecodzienne spotkanie diabetyków w Złotoryi


Złotoryjskie Stowarzyszenie Diabetyków zorganizowało w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji spotkanie pt: „Moda - Uroda – Zdrowie”.


13 kobiet ze złotoryjskiego stowarzyszenia wcieliło się w rolę profesjonalnych modelek. Były to kobiety w wieku od 19 do 70 lat. Modelki prezentowały się w kilku odsłonach: Ubiór sportowy, Ubiór do pracy, Spotkanie, Na co dzień, Sukienki wieczorowe, biznesowe, koktajlowe oraz w kategorii: Sukienki studniówkowe. Panie udowodniły, że piękno nie ma nic wspólnego z rozmiarem, czy wiekiem i że można czuć się młodo w każdym wieku. Chociaż moda zdominowała spotkanie ale był też czas na rozmowy ze specjalistami o zdrowej żywności, dermokosmetologii, kosmetykach i zdrowiu.

Premierowy p[okaz bardzo się wszystkim podobał i wszystko wskazuje na tpo, że stanie się cykliczną imprezą diabetyków w Złotoryi.


(Tekst i foto na podstawie: www.diabetycycy.zlotoryjsa.pl)


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF