Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

SUPERPRODUKT 2019


Dobre dla Diabetyka po raz dziesiąty!


Abra, zestaw do pomiaru poziomu glukozy we krwi, Morwa Biała Forte Plus, Herbatka fix morwa z cynamonem, Alfa Diabetic, płyn do płukania ust oraz bieg „Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy” to laureaci ubiegłorocznego plebiscytu „Dobre dla Diabetyka”.


Głosuj on-line!!!

W tym roku po raz dziesiąty 40 produktów ubiegać się będzie o tytuł Superprodukt 2019. Niektóre z nich kolejny raz poddane zostaną ocenie diabetyków. To oni są jurorami w plebiscycie. W kolejnych wydaniach magazynu „Nowy PEN. Poradnik Diabetyka” prezentować będziemy plebiscytowych kandydatów. Pokażemy ich także na naszych stronach internetowych: www.magazynpen.com.pl i www.diabetycy24.pl. W każdej z czterech kategorii Czytelnicy „PEN-a” i Internauci wybiorą Superprodukt 2019. Producentów produktów, które uzyskają najwięcej głosów uhonorujemy pamiątkowymi dyplomami.

Otrzymają oni również prawo oznaczania wyróżnionych produktów specjalnym logiem plebiscytu, to diabetykom ułatwi zakupy.

Mamy też upominki dla wybranych uczestników głosowania. Zapraszamy do zakupu i testowania prezentowanych w plebiscycie produktów i przesyłanie własnych opinii, uwag. Najlepsze z nich opublikujemy i nagrodzimy.

Wprawdzie głosowanie dopiero się zaczyna i na podjęcie decyzji, który z produktów należy wyróżnić jest jeszcze sporo czasu ale dla osób na co dzień borykających się z cukrzycą nie jest to zadanie trudne. Czekamy na Państwa głosy do 15 października br., będziemy na bieżąco informować o zmieniającej się z dnia nadzień sytuacji wśród liderów plebiscytu. Regulamin Plebiscytu otrzymać można w redakcji magazynu „PEN” albo zapoznać się z nim na stronie www.diabetrycy24.pl

Głosuj on-line!!!


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF