Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Zamknij


Plebiscyt - Dobre dla Diabetyka


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF

Diabetycy się ucieszą


Od marca 2019 będą dostępne nowe skarpetki dla diabetyków DeoMed® Cotton SILVER. Jak wszystkie skarpetki marki DEOMED ® są one bezuciskowe, bezszwowe, o właściwościach antybakteryjnych i antygrzybiczych. Nowością jest wykonanie ich z kompozycji przędzy bawełnianej i przędzy Prolen ® Siltex z jonami srebra wbudowanymi w rdzeń przędzy. Wykończenie szwajcarską apreturą Sanitized ® z jednoczesnym zastosowaniem wymienionej wyżej przędzy ze srebrem, powoduje zdwojone trwałe działanie antymikrobowe.

Skarpetki te nie powodują podrażnień i zmian alergicznych skóry. Dzięki specjalnej konstrukcji dzianiny skarpetek, są one bardzo elastyczne. Przeznaczone są do miejscowego łagodzenia przebiegu następujących chorób: przede wszystkim cukrzycy, ale również wielu innych chorób często towarzyszących cukrzycy: niewydolności tętniczej i żylnej kończyn dolnych, atopowego zapalenia skóry, nawracających grzybic stóp, nadpotliwości i otyłości.


„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF