Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Logowanie / Rejestracja / Pomoc

  Logowanie

  Rejestracja

  Pomoc

  - nie doszedł list aktywacyjny

  - nie doszedł list informujący

  - nie pamiętam hasła

News

SPOTKANIE DIABETYKÓW W TORUNIU

DIABETICA 2011

SPOTKANIE  DIABETYKÓW W TORUNIU

Przez dwa wrześniowe dni aula UMK w Toruniu gościła diabetyków. Uczestnikami jubileuszowego XV Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetologicznego Diabetica Expo 2011 i IX Ogólnopolskiego Forum Profilaktyki i Leczenia otyłości byli chorzy na cukrzycę, diabetolodzy, dietetycy, przedstawiciele firm farmaceutycznych, lekarze, dziennikarze. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wśród zwiedzających stoisko redakcyjne magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”. Można tu było otrzymać bezpłatny egzemplarz wrześniowego „PEN-a”, uzyskać informacje o prenumeracie, przekazać ważne dla chorych na cukrzycę tematy i uwagi o preparatach, glukometrach, kłopotach . Wizyta na stoisku redakcyjnym była też okazją do udziału w plebiscycie „Dobre dla Diabetyka 2011”. Cztery osoby nagrodziliśmy nowoczesnymi gleukometrami. Diagnostic Gold System otrzymują: 1. Barbara Baumann – Włocławek, 2. Tadeusz Wielewski – Człuchów, 3. Adam Kupiec – Mielec, 4. Anna Drwal – Mielec (nagrody wyślemy pocztą). Na stoisku prezentowaliśmy też aparaty telefoniczne dla osób starszych, jonizatory i glukometry, które są również nagrodami w plebiscycie „Dobre dla Diabetyka 2011”. O Diabetica 2011, specyfikach i nowościach dla chorych na cukrzycę napiszemy w najbliższym wydaniu magazynu „PEN. Cukrzyca i Otyłość”, który ukaże się w listopadzie br.

Galerie

...wejdż do "Galerie"


Copyright © 2004-2012 www.lekmedia.pl

Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.