Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Srebrny Krzyż Zasługi


M. Gołdyn


Z okazji Światowego Dnia Walki z Cukrzycą w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się spotkanie diabetyków. Jednym z punktów uroczystości było wręczenie Srebrnego Krzyża Zasługi II stopnia dr Małgorzacie Bień. Krzyż zasługi wręczył delegat Marszałka woj. Świętokrzyskiego w asyście wicerezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego, Marzeny Dębniak, wiceprezesa ZW PSD Mariusza Gołdyna. Był hymn Polski, sztandar ZW PSD i łzy wyruszenia oraz wiele ciepłych słów kierowanych pod adresem dr Bień. Nie mogło zabraknąć tradycyjnego wykładu edukacyjnego przeprowadzonego przez kardiologa dr Macieja Maliszewskiego. Wspólny obiad wśród miłych rozmów oraz występ młodych pianistów, zakończył obchody święta diabetyków. Szczególne podziękowania należą się pani prezes PSD w Ostrowcu Świętokrzyskim Annie Gierczak za przygotowanie i prowadzenie uroczystości.M. Gołdyn
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.