Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
Na wesoło i poważnieW sobotę, 6 sierpnia 2016r. odbyło się wyjazdowe spotkanie Wojewódzkiego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Ziemi Świętokrzyskiej w Jędrzejowie. Przy wspólnym stole spotkali się przedstawiciele różnych organizacji pozarządowych i dyskutowali o możliwości pozyskania środków unijnych.

Do kompleksu wypoczynkowego „Sielsko na Wygodzie” w gminie Imielno uczestników spotkania dowiozła „Ciuchcia Expres Pondzie”. Na uczestników wyjazdu czekało mnóstwo atrakcji, można było zobaczyć mini zoo, Dino park oraz stadninę koni. Do tańca zapraszał DJ, który ciekawym repertuarem zadbał o dobry klimat uczestników spotkania. Nogi same rwały się do tańca! W przerwie można było skosztować pysznego bigosu, smacznych kartaczy oraz kiełbaski z grilla. Ci, którzy poczuli zmęczenie tańcem mogli odpocząć przy kawie, herbacie lub zimnym napoju.

Nad całością spotkania czuwali przedstawiciele Biura LGD którzy udzielili nam wyczerpujących informacji na temat pozyskiwania środków unijnych abyśmy skutecznie mogli realizować nasze zadania i wyznaczać nowe cele.

 Mariusz Gołdyn, foto: Tadeusz Ura
„PEN. Cukrzyca i Otyłość” w wersji PDF
SPIS TREŚCI

* - artykuł pełny
O nas/Prenumerata/Reklama/Kontakt

Copyright © 2013-2016 www.lekmedia.pl www.diabetycy24.pl www.cukrzyca-vademecum.pl

*


Rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.magazynpen.com.pl jest dozwolone wyłącznie za zgodą właściciela portalu.